Kamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerový systém je nedílnou součásti každého objektu, nad nímž chcete mít plnou kontrolu a přehled. Hlavním účelem kamerového systému je intenzivní dohled nad venkovním či vnitřním prostorem, kde chcete zajistit bezpečnost osob a majetku. Monitorování prostřednictvím kamerového systému využijete pro zabezpečení vašeho domu, bytu, zahrady, garáže, sklepů, ale i skladů, průmyslových prostor, parkovišť nebo jakýchkoliv prostor, o nichž chcete mít plný a trvalý přehled. Vaše bezpečnost je zajištěna pomocí vytvářeného video záznamu, který se ukládá na záznamové zařízení. Tento video záznam zaručí nepřetržitý dohled nad Vámi určenými prostory a zvýší tím pocit ochrany a jistoty.

Kamerový systém neboli CCTV je tradiční ochranou komerčních prostor, kde tvoří základní zabezpečení proti vniknutí nežádoucích osob. S postupem času se kamerový systém stává stále častější a oblíbenější variantou zabezpečení i pro soukromé účely. Naše společnost Vám vytvoří kamerový systém přesně podle konkrétního účelu a využití. Pro hlídání komerčních i soukromých prostor nabízíme kamerový systém na míru tak, aby počet kamer vyhovoval danému prostředí a zajistil Vám tu nejoptimálnější a nejefektivnější ochranu Vaší nemovitosti.

Pomocí kamerového systému můžete sledovat události v aktuálním čase nebo ze záznamu na jakémkoliv zařízení, ať už se jedná o mobilní telefon, tablet, TV nebo počítač. To Vám zajistí možnost sledovat chování podezřelých osob ještě před tím, než by se pokoušely neoprávněně vniknout na Váš pozemek nebo do Vašeho objektu. Další výhodou kamerového systému je napojení na pult centrální ochrany (PCO), kde může hlídací služba prostřednictvím kamery nepřetržitě sledovat hlídaný prostor. Pokud je navíc kamerový systém napojen na elektronický zabezpečovací systém, může služba na PCO zkontrolovat konkrétní prostor a zjistit příčinu alarmu. Díky kamerovému systému bude v případě narušení lokalizováno konkrétní místo s možností identifikace pachatele.

Kontaktujte nás

V případě, že zvažujete instalaci kamerového systému, doporučujeme Vám vybrat si naši společnost a upřednostnit tak kvalitu před levnějším produktem, který Vám nemusí zajistit úplnou ochranu Vašeho objektu. Námi instalovaný kamerový systém Vám zajistí kvalitní zobrazení a jednoduchost celého ovládaní z pohodlí Vašeho domova, auta či práce. Montujeme kamerové systémy v Brně a okolí.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

fico01.png Těsnohlídkova 979, 666 03 Tišnov